fbpx

Baby shower, ako ideálny darček pre vašu tehotnú lásku, či ako darček pre tehotnú ženu

Každá budúca mamička sa z nového prírastku nesmierne teší. Vzdeláva sa, číta rôzne knižky, či pýta rady od skúsených mamičiek. Nikto učený na svet neprišiel a tak sú tieto tehotenské kroky absolútne pochopiteľné. Na základe získaných informácií si vie potom mamičky povedať, čo všetko potrebuje kúpiť ešte pred tým, než sa narodí bábätko. Nikto predsa nechce kupovať zbytočnosti, za ktoré dáme nemalé peniaze. Veľa potrebných vecí sa dá vyriešiť, ako darček pre tehotnú ženu.

Aký je ideálny darček pre tehotnú ženu?

Možno by ste si mysleli, že budeme mať pre vás jednoznačnú odpoveď. A myslíte správne, pretože ju pre vás máme. Ideálny darček pre tehotnú ženu je baby shower oslava. Ak je vaša kamarátka tehotná, neuvažujte zbytočne nad rôznymi darčekmi a objednajte jej baby shower oslavu. Zážitok vašu kamarátku poteší najviac. Nebojte sa, vieme, že bez praktických darčekov by to nešlo. Aj o to sa ako BBYSHOWER agentúra postaráme. Pripravíme vám balíček praktických vecí pre nové bábätko a vy si s ničím nemusíte lámať hlavu. Na základe našich skúseností presne vieme, čo sa novej mamičke zíde a čo naozaj využije. Čiže okrem toho, že budúcej mamičke darujete úžasný darček v podobe zábavnej a nezabudnuteľnej baby shower party, ako kamarátky jej darujete aj praktické veci pre bábätko, ktoré zabezpečíme my ako BBYSHOWER agentúra. Ako sa hovorí „bez práce nie sú koláče“, avšak vo vašom prípade to tak bude, pretože všetko zorganizujeme a naplánujeme za vás a vy už len zožnete úspech, za výnimočnú baby shower oslavu.

Aký je ideálny darček pre vašu tehotnú lásku?

Ste šťastný otecko, ktorý so svojou láskou očakáva čoskoro prírastok do rodinky? Určite ste rozmýšľali, čo by ste svojej polovičke kúpili, aby ste ju prekvapili a mali spoločnú pamiatku na to nekonečné čakanie nového bábätka. Práve preto vznikol koncept baby shower party, ktorej podstatou je zorganizovanie oslavy, na ktorej sa zídu najbližší priatelia budúcej mamičky a otecka. Zoznam pozvaných ľudí je len na vás.

Oteckovia si najčastejšie vyberajú:

–          Baby shower oslava najbližších kamarátok budúcej mamičky

–          Baby shower oslava najbližších priateľov budúcej mamičky a otecka

–          Baby shower oslava v kruhu rodiny

Ktorú variantu si zvolíte bude čisto len na vás. Vy najlepšie poznáte vašu polovičku. My vám môžeme zaručiť to, že sa o všetko ostatné postaráme my, ako BBYSHOWER agentúra. Zabezpečíme vám občerstvenie, zábavné hry, krásnu výzdobu, darčekový kôš plný praktických vecí pre novorodenca či pozvánky pre vašich hostí. Ideálny darček pre vašu tehotnú lásku je za nás určite baby shower oslava, na ktorú tak skoro nezabudnete.

O nás

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na organizovanie baby shower osláv.

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00-15:00
Iný čas dohodou :)

Kontakt

Bratislava, Slovensko
Phone: 0917241987
Email: info@bbyshower.sk