fbpx

JE VAŠA LÁSKA TEHOTNÁ? PREKVAPTE JU!

Očakávate čoskoro prírastok do vašej rodinky, na ktorý sa už neviete dočkať? My v agentúre BBYSHOWER dobre vieme, že nový prírastok je významným životným obdobím pre každého rodiča. Práve preto by ste si tento okamih vítania bábätka mali zvečniť formou baby shower oslavy. Veľkou výhodou pre partnerov budúcich mamičiek je, že baby shower oslavu môžete svojej láske darovať.

Baby shower oslavu ako darček môžete využiť hneď niekoľkými spôsobmi:

1.       PREKVAPENIE

My vám celú baby shower oslavu zorganizujeme tak, aby o tom vaša láska nič netušila. Oslovíme všetkých známych, zabezpečíme tematickú výzdobu, objednáme bohaté pohostenie a to všetko tak, že na konci dňa si budúca mamička nič nevšimne. V deň baby shower vymyslíme dôvod, prečo sa má mamička dostaviť na miesto oslavy a potom vás už necháme si vychutnať jej pohľad na prekvapenie, ktoré ste pre ňu prichystali. 

2.       SPOLOČNÉ PLÁNOVANIE

Viete, že vaša láska nemá rada prekvapenia tohto typu, ale baby shower oslava by ju potešila? Nie je problém. Oslavu naplánujeme v spolupráci s vami tak, aby spĺňala všetky vaše predstavy. Dohodneme si dátum, čas, tému oslavy a občerstvenie, ostatné povinnosti necháte na nás, aby ste si v deň baby shower mohli obaja užiť oslavu.

Je len na vás ako svoju lásku prekvapíte. My vám zaručujeme to, že všetko pripravíme tak, aby ste s plánovaním oslavy nemali žiadne starosti. Vy si už len užijete oslavu na sto percent.

O nás

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na organizovanie baby shower osláv.

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00-15:00
Iný čas dohodou :)

Kontakt

Bratislava, Slovensko
Phone: 0917241987
Email: info@bbyshower.sk