fbpx

Máte tehotnú kamarátku? Baby shower oslava pre budúcu mamičku je ideálny darček!

Máte kamarátku, ktorá je tehotná a očakáva čoskoro prírastok? Nezabudnite jej urobiť poriadne prekvapenie. Oslava pre budúcu mamičku v podobe nezabudnuteľného babyshower je skvelý nápad!

Babyshower oslava je pomerne nedávnym fenoménom, ktorému rastie popularita, čím ďalej tým viac. V súčastnosti predstavuje naplnenie radosti a očakávania z budúceho prírastku. Aj vy sa s kamarátkami trápite, čo budúcej mamičke kúpite? Tento problém sme vyriešili za vás. Objednajte jej úžasnú oslavu organizovanú nami, z ktorej si budúca mamička, ale i vy, ako hostia, odnesiete nezabudnuteľné spomienky. Oslava pre budúcu mamičku je skvelou voľbou. Ak chcete, aby bola táto oslava dokonalá a chcete si ju užiť, ozvite sa nám. My vám všetko naplánujeme podľa vašich predstáv. Bude to vyzerať nasledovne:

  1. Stretneme sa s vami

Toto je povinná jazda. Ako prvý krok, ktorý uskutočníme, bude stretnutie. Tu si dohodneme všetky nasledovné kroky, predstavy, detaily, vďaka ktorým vytvoríme nezabudnuteľnú baby shower oslavu. Určíme si podmienky, ktoré chcete aby oslava spĺňala: počet hostí, aká bude téma baby shower, či kde by sa mala oslava konať.

2. Torta a občerstvenie

V druhom kroku sa dohodneme, ako bude vyzerať torta, ktorá bude prekvapením pre mamičku. Torty môžu byť klasické, na mieru, či také, ktoré odhalia o aké pohlavie dieťatka pôjde. Tak isto nesmie chýbať aj chutné občerstvenie. Tu si stanovíme, či vám budú stačiť chlebíčky, jednohubky, či skôr studené misy alebo niekoľko chodové menu. Oslava pre budúcu mamičku musí byť predsa delikátna!

3. Aktivity

V tomto kroku si povieme, ktoré aktivity by ste chceli počas baby shower uskutočniť. Je veľmi dôležité naplánovať aktivity tak, aby ste sa počas oslavy nezačali nudiť a aby ste mali neustále čo robiť. Túto fázu veľa ľudí podcení a potom nastane chvíľka, kedy sa začne oslava meniť na nudné stretnutie. S aktivitami vám veľmi radi poradíme a naplánujeme to tak, aby ste sa na baby shower oslave ani chvíľku nenudili.

4. Miesto konania

Dôležitá časť je určenie miesta, kde sa babyshower bude konať. Ak si chcete zachovať intimitu, je jasné, že si vyberiete zorganizovať babyshower u vás doma. Oslavu vieme pripraviť aj v byte, ale i v dome. Ak sa rozhodnete oslavu presunúť do podniku, aj tu vám vieme podať pomocnú ruku. Navrhneme vám miesta, ktoré budú na oslavu ideálne.

5. Organizácia

V tejto časti zabezpečíme všetko, na čom sme sa dohodli od hostí, až po dokonalú výzdobu. Vy nám len poviete predstavu, my zabezpečíme realizáciu 🙂

6. BABYSHOWER OSLAVA

Prichádza samotná babyshower oslava. V deň oslavy všetko pripravíme. Vyzdobíme priestor, donesieme občerstvenie a tortu, zabezpečíme aktivity a dáme vám vedieť, keď bude všetko hotové. Vy si už len tento deň budete v klude užívať s pocitom, že ste svojej kamarátke nekúpili zbytočnosť, ktorú nevyužije. Zabezpečili ste jej totižto oslavu, na ktorú nikdy nezabudnete! Plus si z nej odnesie spomienku na jedno z jej najkrajších období v jej živote 🙂

O nás

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na organizovanie baby shower osláv.

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00-15:00
Iný čas dohodou :)

Kontakt

Bratislava, Slovensko
Phone: 0917241987
Email: info@bbyshower.sk