fbpx

Plánovanie a organizácia

Chceli by ste si spraviť oslavu narodenia vášho dieťatka, ale neviete ako? My vám zorganizujeme a naplánujeme babyshower od začiatku až po koniec a medzi to vtesnáme to najlepšie, čo sme za roky našej práce získali. Naše skúsenosti spravia z vašej babyshower nezabudnuteľný zážitok. V prípade, že oslavuje vaša kamarátka a chcete jej pripraviť tajnú babyshower oslavu, aj pre vás máme pripravenú ponuku na mieru.Náš tím, naplánuje a zorganizuje všetky dôležité úlohy: tému, stanovenie dátumu a času, výber a zabezpečenie miesta, zoznam pozvaných ľudí, výzdobu, tortu a catering, aktivity a mnohé iné.

bbyshower.sk-babyshower-oslava-pripitok-dievca-sampanske-radost

Torta a catering

Dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou každého babyshower je torta. My vieme, že nestačí, len keď bude torta dobre vyzerať. Torta musí aj úžasne chutiť. Práve preto spolupracujeme len s tými najlepšími cukrárňami, ktoré vyrábajú tortičky z tých najkvalitnejších surovín. To, že budú okrem výbornej chuti ešte aj famózne vyzerať nemusíme ani hovoriť. Pred krájaním torty však nesmie chýbať ani chutný catering. Zabezpečíme vám občerstvenie od malých jednohubiek, až po chutné niekoľko chodové menu. Občerstvenie pre vašich hostí je prioritou. Dbáme nato, aby bol catering z tých najkvalitnejších surovín a z lokálnych zdrojov. Vždy je samozrejme prispôsobený téme BABYSHOWER, aby tak zapadol do celého konceptu a urobil ho výnimočným.

bbyshower.sk-babyshower-oslava-torta-modra-zakusok-muffin-podnos-vyzdoba

Aktivity

BABYSHOWER z našej dielne bude oslava, ktorá nebude klasickým posedením, ale interaktívnym stretnutím. Máme pre vás pripravené rôzne balíčky s hrami, ktoré si so svojimi hosťami zaručene užijete. Sú zábavne, pri niektorých využijete aj svoju zručnosť a odnesiete si aj peknú pamiatku. Počas oslavy aktivity určite nemôžu chýbať! Pre náročnejšie budúce mamičky vieme zabezpečiť aj animátorov, DJa, či spevácke vystúpenie.

bbyshower.sk-babyshower-oslava-zena-matka-mamicka-dupacky-darcek-stastie

Privítanie doma

Chcete prekvapiť svoju polovičku a vaše novonarodené bábätko hneď pri príchode domov? Objednajte im tematickú výzdobu s menším občerstvením, ktoré ich zaručene potešia. Výzdoba je pripravovaná na mieru podľa požiadaviek klienta, najčastejšie v téme dievčatko alebo chlapček. Po krátkej prehliadke vášho príbytku vám pripravíme výzdobu na mieru tak, aby ste svoju lásku potešili hneď, ako príde z pôrodnice domov. Každú budúcu mamičku poteší po príchode z pôrodnice, ak pre ňu jej polovička pripraví populárne prekvapenie. Ide o veľmi obľúbený typ privítania, kedy vám vyzdobíme váš byt najčastejšie v téme pohlavia vášho dieťatka. Výzdoba zložená z krásnych balónov, nápisov, či predmetov na mieru dodajú krásny efekt pri príchode z pôrodnice domov. Túto výzdobu si klienti veľmi radi dopĺňajú chutnou tortou a zákuskami.

Fotograf a kameraman

Čo by sme to boli za agentúru, keby sme vám nevedeli zabezpečiť hmatateľnú spomienku z vášho BABYSHOWER? Spolupracujeme s profesionálmi v tomto obore, čiže výstupy v podobe fotografií a videa z vašej oslavy budú na top úrovni. A vy si tak môžete aj o 5 rokov zaspomínať, aké to bolo krásne obdobie, keď ste oslavovali príchod vášho bábätka.

bbyshower.sk-babyshower-oslava-fotografia-spomienka-fotograf-video
Očakávate prírastok?

Nezabudnite na BABY SHOWER.

O nás

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na organizovanie baby shower osláv.

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00-15:00
Iný čas dohodou :)

Kontakt

Bratislava, Slovensko
Phone: 0917241987
Email: info@bbyshower.sk