fbpx

Zábavné hry na baby shower? 3 tipy, ktoré vám pomôžu s originálnou oslavou.

Baby shower party je oslavou života a preto je našim cieľom naplánovať oslavu v tomto duchu. Oslava by mala byť plná smiechu a zábavy. Avšak nie je vôbec nič zlé na tom, ak budúcej mamičke poviete zopár múdrych slov. Ako však zabezpečiť oslavu, na ktorej sa nebude nikto nudiť? Zábavné hry na baby shower. Každý hosť, by sa mal na poriadnej baby shower party zabávať a užívať si jednotlivé hry, v rámci ktorých sa upevňujú už existujúce priateľstvá a ľahšie nadväzujú nové. 

Baby shower hry, ktoré radi ponúkame v BBYSHOWER agentúre sme rozdelili do 3 skupín

1. Čisto ženské baby shower aktivity

Ide predovšetkým o hry, kde sa prejaví zručnosť budúcej mamičky a jej kamarátok. Baby shower aktivity sú zamerané najmä na povinnosti, ktoré sú spojené s novým prírastkom. Využívať budeme rôzne predmety určené pre bábätko, ako napríklad plienky, dupačky, či cumlík.

bbyshower.sk-baby-shower-aktivity-hry

2. Čisto mužské baby shower aktivity

Zaujať mužské pohlavie na baby shower party nie je ľahkou úlohou. Avšak aj na toto v agentúre myslíme! Zábavné hry na baby shower pre chlapov sú vždy spájané s reálnymi aktivitami mužov, pretavené do bábätkovského sveta. Využívame tu najmä detské flaštičky, či baby shower aktivity, v ktorých si chlapi môžu vyskúšať, aké to je byť tehotný.

3. Zmiešané baby shower hry

Keď organizujeme baby shower oslavu, na ktorej sa zúčastnia ženy a aj chlapi, nemali by nikdy chýbať baby shower aktivity, ktoré spoja tieto dve pohlavia. Existuje nesmierne veľa hier, pri ktorých sa nebudete vedieť prestať smiať. Známa je napríklad hra nakŕm svoje dieťa, kde v hlavnej úlohe dieťaťa je muž. Neuverili by ste, koľko zábavy prinesie táto hra. Ďalšou obľúbenou hrou je ochutnávka. Na výber dostanete niekoľko detských výživ a ten, kto uhádne najviac príchutí vyhráva. 

Zaujali vás naše baby shower aktivity? Ozvite sa nám a my vám veľmi radi zorganizujeme baby shower party, na ktorej sa určite nebudete nudiť. Zábavné hry na baby shower máme pripravené, už si len dohodnúť stretnutie, aby sme všetko naplánovali na jedničku.

bbyshower.sk-baby-shower-aktivity-hry

O nás

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na organizovanie baby shower osláv.

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00-15:00
Iný čas dohodou :)

Kontakt

Bratislava, Slovensko
Phone: 0917241987
Email: info@bbyshower.sk